mgr inż. Robert Lipert

robert-lieprt_strona-01

Jestem absolwentem Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii ze specjalizacją Żywienie Człowieka. Wiedzę specjalistyczną pogłębiałem podczas udziału w wielu seminariach, konferencjach i szkoleniach z zakresu dietetyki.

Podczas osobistej metamorfozy – zmianie nawyków żywieniowych i stylu życia straciłem kilkanaście kilogramów, zyskując przy tym zdrową sylwetką i witalność. Jako pasjonat racjonalnego żywienia staram się praktycznie podchodzić do stosowania różnych modeli żywieniowych i z wielkim zaangażowaniem pomagać moim klientom w osiąganiu zamierzonych celów w myśl zasady „jedz co lubisz, wyglądaj dobrze i bądź szczęśliwy”.

Nadrzędnym elementem pracy z klientem jest dla mnie jego zdrowie, dlatego cenię sobie indywidualne podejście, które pozwala mi dobrać odpowiedni plan żywieniowy i jadłospis dopasowany do stanu zdrowia, wieku czy trybu pracy moich podopiecznych. Specjalizuję się także w prawidłowym wyprowadzeniu z diety, które zapobiega efektowi jo-jo.

Swój wolny czas poświęcam głównie aktywności fizycznej, a także kulinarnym eksperymentom z daniami kuchni polskiej. W wolnej chwili lubię czytać, głównie specjalistyczne książki z zakresu dietetyki, które pozwalają mi poszerzać wiedzę, by jeszcze lepiej pomagać moim klientom.

>> mgr inż. Robert Lipert – rozwój zawodowy i osiągnięcia

Nowość! Kuracja Online
×

Napisz do nas!

Umów się na wizytę